zinovius (zinovius) wrote,
zinovius
zinovius

Пилорама

Хороший інструмент завжди гріє душу і... руки. Звичайно, за якість треба платити, але таким інструментом зручно працювати.
Купив собі пилку FatMax від Stanley в японському стилі Dozuki. Надзвичанйо зручна річ. Різ рівний і чистий, як сльоза. Сьогодні підпилював лиштву на дверях, сухе і тверде дерево пила "взяла" навіть не поморщившись.
Вона має два ряди зубів, на одному 14 зубів на дюйм ( для поперечного пиляння), на іншому 7 зубів (для пиляння вздовж волокон).
Японські ножівки пиляют на відміну від традиційних не при подачі полотна вперед, а при протягуванні його назад, до себе. Це значно пдівищує точність запилу ( розщеплення нанесеної лінії пропилу точніше) і полотно ніколи не зімнеться, як це інколи буває в ножівках, которі пиляють подачею полотна вперед.
Якість пропилу відмінна, гартовані зуби з своєрідною формою заточки Jet-Cut це забезпечують легко. Гнучке полотно дозволяє спилювати виступи врівень з поверхнею.

Друга пилка- обушкова від BAHCO серії ProfCut модель PC-11-PS. Теж варта уваги і маси респектів. Використовується для пропилів пазів, шипів, виготовлення ластівкових хвостів та інших чистових пилянь. Стальне полтно товщиною всього 0.3мм, гартований зуб з трьохсторонньою заточкою JT- геометрії залишає ледь помітний слід товщиною 0.4мм після пропилу. Надзвичайно зручна ручка, легка в руці і дуже красива зовнішньо. Полотно можна придбати окремо.
Tags: Інструменти
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments